Ідея виникнення «ГОТОВО»

Майже у  всіх, хто хоча би раз у житті мав справу з бюрократичною машиною, виникала думка, невже для того, щоб отримати один-єдиний папірець, потрібно обійти сотню кабінетів, вистояти таку ж саму кількість черг, витратити купу часу і терпіти приниження? У підсвідомості пересічного громадянина держустанова – це похмура будівля з ремонтом радянських часів, з безліччю коридорів та кабінетів, де сидять хамуваті чиновники.

Ми мали зламати цей стереотип і довести, що держустанова може бути сучасною і стильною, а обслуговування швидким та ввічливим. Головною ж метою створення документ-сервiсу з самого початку стояла боротьба з побутовою корупцією.

При вивченні досвіду боротьби з побутовою корупцією у різних країнах світу виявили, що найкращого успіху в цьому досягла Грузiя завдяки створенню Будинкiв Юстиції. Там майже всі документи і довідки державного зразку та ще кілька сотень адміністративних послуг можна отримати в стінах однієї установи, де середня швидкість обслуговування становить 15 хвилин. Ми взяли за основу цей грузинський досвiд i створили український проект.

Так з’явилась ідея, яка, була реалізована рівно за рік.

Протягом цього року був розроблений проект, прописанi стандарти, побудована нова будівля, організованi всi бізнес-процеси , підібраний та навчений персонал.