Ділимося досвідом: документ-сервіс “ГОТОВО!” на міжнародній виставці “Весілля& Випускний бал”
Ділимося досвідом: документ-сервіс “ГОТОВО!” на міжнародній виставці “Весілля& Випускний бал”

З 22 по 25 березня 2017 року Міжнародний Виставковий Центр приймав XVII Спеціалізовану виставку “Весілля&Випускний бал", участь в якій взяли і Документ-сервіс "ГОТОВО!" разом з незмінним партнером –сервісом весільних послуг "TheSvadba".

Прихід весни пробуджує найсвітліші та найчарівніші почуття в наших серцях. Саме тому не дивно, що щороку наприкінці березня Головна весільна виставка країни відкриває всеукраїнський шлюбний сезон!

Вже традиційно спеціалізований захід “Весілля & випускний бал" є найбільш визнаним інформаційним джерелом як для широкого кола фахівців весільної індустрії, так і для майбутніх молодят. Саме тут є нагода познайомитися з останніми трендами весільної моди, оцінити роботи кращих майстрів-стилістів і маестро весільної фотографії, отримати найпривабливіші пропозиції від салонів краси, ресторанів, флористів, транспортних компаній, організаторів незабутніх івентів “під ключ” — тобто, все те, без чого просто не може обійтися справжнє незабутнє свято.

Поряд з важливістю атрибутики та весільних приготувань не менш значущими є умови оформлення стосунків закоханих. Влітку 2016 року Міністерство юстиції України здійснило великий крок назустріч справжнім почуттям, запровадивши пілотний проект "Шлюб за 24 години". Документ-сервіс “ГОТОВО!” став першим акредитованим суб'єктом, що здійснює реєстрацію шлюбу за прискореною процедурою. Унікальним досвідом поєднання більше тисячи пар ділилися представники нашої команди на найбільшому тематичному заході всеукраїнського масштабу, що відбувся в столиці.

"Ми знаємо, як важливо, щоб на шляху до створення сім'ї не було жодних бюрократичних перепон", - впевнено та життєрадісно наголосила на виставці Тетяна Федорова – представник Документ-сервісу “ГОТОВО!”. "Сьогодні ми презентуємо чіткий, налагоджений механізм реєстрації експрес-шлюбів як між українцями, так і громадянами інших держав. Ми пишаємося тим, що можемо якісно, по-європейськи, з повагою до людей надавати послугу експрес реєстрації шлюбу", - резюмував досягнення роботи центру керівник підприємства Анатолій Авраменко.

Адміністрація Документ-сервісу “ГОТОВО!” висловлює щиру подяку організаторам XVII Спеціалізованої виставки “Весілля & випускний бал” за можливість презентувати концепцію реєстрації експрес-шлюбів громадськості. Запрошуємо всіх бажаючих скористатися нашими послугами та переконатися в тому, що разом з партнером "TheSvadba" ми допоможемо організувати незабутнє весілля на будь-який смак. Ми поєднаємо ваші серця та зробимо цей особливий для вас день незабутнім.

Розпочніть своє подружнє життя разом з нами! Одружуйтесь вже сьогодні. З повагою до людей.