ДОКУМЕНТ-СЕРВІС “ГОТОВО!” ВІДНОВИВ РОБОТУ З ВИДАЧІ ЗАКОРДОННИХ ПАСПОРТІВ І ID-КАРТОК
ДОКУМЕНТ-СЕРВІС “ГОТОВО!” ВІДНОВИВ РОБОТУ З ВИДАЧІ ЗАКОРДОННИХ ПАСПОРТІВ І ID-КАРТОК

 

Документ-сервіс “ГОТОВО!” відновив співпрацю з ДП “Документ” та почав знову надавати послуги з видачі закордонних паспортів та ID-карток. З цієї нагоди 19 листопада у центрі відбулися урочистості за участі голови Київської обласної ради Миколи Стариченка та голови Київської облдержадміністрації Олексія Чернишова, гостей та партнерів проекту.

«Реформа в сфері надання адміністративних послуг є одним з пріоритетів влади, а Документ-сервіс «Готово» є чудовим прикладом взаємодії між владою та суспільством в рамках реалізації даної реформи»,- сказав голова Київської ОДА Олексій Чернишов.

У свою чергу, голова Київської обласної ради Микола Стариченко підкреслив, що «Готово» є візитівкою не тільки міста Києва а всієї Київської області.

“За три роки роботи нашого сервісу було надано 200 тис послуг. Це послуги у сфері держреєстрації, страхування, МРЕО, надання довідок про несудимість і так далі. За цей час надано близько 100 тис. послуг міграційного характеру. Ми є лідерами серед акредитованих суб’єктів міста Києва з надання послуги «Шлюб за добу». Понад 7500 закоханих пар сказали одне одному «Так» саме тут, в «ГОТОВО!». І ми радіємо з того, що лише за перше півріччя цього року в нашому чарівному місті Києві і саме у нас в «ГОТОВО!» народилося понад 900 щасливих родин!” – повідомила директорка “ГОТОВО!” Анастасія Кузмицька.

Також в “ГОТОВО!” відбулося урочисте вручення тисячної ID-картки та привітання двухсоттисячним клієнтам

ДОВІДКОВО:

Документ-сервіс “ГОТОВО!” надає різні види послуг, що знаходяться в юрисдикції держави. Ми змінюємо застарілий забюрократизований порядок отримання послуг на новий сервіс – швидкий, доступний та зручний! Це оновлений менеджмент і виняткова культура обслуговування! Ми вводимо новий еталон спілкування держави з громадянами: комфортні та доступні умови надання послуги, прості процедури та доброзичливі фахівці!

З повагою до людей!