Компанія "DIM GROUP" в документ-сервісі "ГОТОВО!"
Компанія "DIM GROUP" в документ-сервісі "ГОТОВО!"
Шановні відвідувачі!
 
Раді вітати нового забудовника в нашому центрі, а саме - групу компаній "DIM", яка є експертом у сфері проектування і будівництва житлових комплексів європейської якості та інноваційного дизайну, що працює на будівельному ринку України з 2001 року. До складу "DIM" входять різні підрозділи, що супроводжують проект від стадії задуму до його введення в експлуатацію. Такий організаційний підхід дозволяє контролювати розвиток, вчасно вносити корективи та дотримуватися графіків будівництва. Доказом цього є вчасно здані в експлуатацію житлові комплекси "Соборний" та "Фамільний".
  
На даний момент забудовник представляє 3 житлові комплекси, які знаходяться в місті Києві: Автограф, А52 та Метрополіс.

ЖК "Автограф" - це ідеальне рішення для тих, хто не уявляє свого життя без міста, але цінує атмосферу спокійних сімейних вечорів. Комплекс розташований по вулиці Генерала Жмаченка, 28, на території Дніпровського району (15 хвилин до ст. м. "Дарниця"), в оточенні мальовничого парку та живописних озер. Роки будівництва: ІV квартал 2015 р. –  ІV квартал 2017 р. (I черга) ІV квартал 2016 р. – ІV квартал 2018 р. (IІ черга).
 
ЖК "А52" - енергоефективне житло Класу А в історичному, культурному та діловому центрі Києва, що є ідеальним відображенням престижу та якості. Жити тут - означає мати все необхідне для комфортного та насиченого подіями життя, відчувати ритм міста, його неповторну атмосферу, дух багаторічної історії. Адреса комплексу - вулиця Січових Стрільців, 52А/52Д. Роки будівництва: ІV квартал 2016 р. –  ІV квартал 2018 р.
 
ЖК "Метрополіс" - сучасний житловий комплекс, розташований на перетині урбаністичного Києва та розмаїтої природи Голосіївського лісу. Близькість до метро (5 хвилин до ст. м. "Теремки") дозволяє вчасно і зручно потрапити в будь-який куточок Києва, а сусідство з зеленим оазисом природи дарує безмежні можливості для пригод під відкрити небом. Адреса комплексу - вулиця Академіка Заболотного, 1. Роки будівництва: IV квартал 2017 р. – II квартал 2023 р.
 
 
Наші консультанти нададуть відповіді на всі Ваші питання стосовно даних житлових комплексів та скоординують з відділом продаж, де Ви зможете придбати власне житло швидко та без черг.
 
Чекаємо на вас! :)