Літня локація вже чекає на вас!
Літня локація вже чекає на вас!

Думаємо, всі дивилися американські фільми, в яких банкети проходять у садибах або приватних будинках. Однією з головних тенденцій проведення урочистості в новому весільному сезоні є організація весілля просто неба. Все частіше і частіше ми зустрічаємо молодят, які звертаються до центру “Готово” з бажанням провести захід саме на природі, але задаються питанням: "Як це організувати?".

Сьогодні ми відповімо на ваші питання, так як весільна локація під відкритим небом вже чекає на вас!
⁣⁣⠀⁣⁣⠀
Локація розташована у парковій зоні поблизу центру "Готово", для проведення церемонії є все необхідне для створення незабутньої та магічної атмосфери свята кохання та любові для вас і ваших гостей. ⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣
Окрім романтичного та унікального місця проведення церемонії, завдяки послузі центру ”Шлюб за добу”, ви уникнете зайвих клопотів з оформленням документів та організації весілля.

Також до нагоди будуть послуги наших постійних партнерів : сервісу @thesvadba.ua@sweet_events_tl та @rent_lux_kiev , які візьмуть на себе організацію вашого свята: від замовлення авто до пошуку банкетного залу та організації вишуканого кейтерингу за вашими уподобаннями.

Часу для проведення церемонії, фотосесії та невеликого фуршету буде вдосталь, так як в рамках послуги ви маєте 1.5 години часу для проведення всіх необхідних заходів.

Детальніше ви можете дізнатися за номером телефону 0 800 300 803 або написавши нам в мессенжер на сторінках Facebook та Instagram.