Мистецтво в "ГОТОВО"!
Мистецтво в "ГОТОВО"!

Друзі, сьогодні хочемо поговорити про мистецтво. Ви вже знаєте, що центр «ГОТОВО» підтримує художників, фотографів, скульпторів та інших митців різних напрямків. Багато представників творчого та ділового ком'юніті обирають наш центр як зручне місце для проведення творчих івентів, будь-то: тренінги чи семінари, виставки та покази, презентації та інше.

До дня Києва, з 28 травня, представляємо експозицію з чотирьох картин із серії «Мости Києва» @lidia_selianko_art . Саме над цією серією картин зараз працює художниця.

До того ж, незабаром ми плануємо провести арт-виставку української мисткині в нашому центрі . Лідія Селянко являється членом Національної спілки художників України, учасниця понад 30 виставок в Україні та закордоном. Її картини бачили у Німеччині, Австрії та Великобританії. Картини неодноразово здобували перемогу та отримували перші місця на Ukranian art week.

Запрошуємо всіх приєднатися до прекрасного творчого світу та отримати справжню естетичну насолоду від сучасного українського мистецтва!