Потребуєте юриста?
Потребуєте юриста?

Потребуєте юриста?

З лютого КП КОР «ГОТОВО» одночасно з можливістю виготовлення паспортів, страхування, генерації електронного підпису, послуг перекладу, з‘явилася можливість оперативно отримати на місці ще і правову консультацію. Новий партнер комунального підприємства, ТОВ «Юридичні послуги «Документ-Сервіс» працює в новому зручному для відвідувачів форматі. Чітку структурованість, доступність, швидкість отримання необхідних юридичних консультацій забезпечує високий професіоналізм фахівців та використання найсучасніших інформаційних технологій. В команді проекту - досвідчені адвокати, які практикують в різних галузях права, нотаріуси, приватні виконавці, спеціалісти з оцінки та виготовлення технічної документації на нерухоме майно.
Юристи та адвокати надають консультації, на місці складають документи з питань спадщини, сімейних спорів, нерухомоості, дорожньо-транспортних пригод тощо. Метою проекту є підвищення правової культури та обізнаності громадян.
Нагадуємо, що КП КОР «Готово» залишається лідером надання послуги «Шлюб за добу», яка останнім часом все більше набирає популярності в українців.