Запуск нової послуги!
Запуск нової послуги!

Дорогі друзі! Раді вам повідомити!

28 травня 2020 року в приміщенні центру «ГОТОВО!» була презентована нова послуга паспортного сервісу ДП «Документ"- оформлення паспорта громадянина України у форматі ID-картки при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків (ID-14).

Запуск нової послуги дозволяє вам економити час та зменшить кількість візитів до державних органів, оскільки відтепер відпадає необхідність відвідування Центру обслуговування платників податків для написання заяви та отримання довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Весь час оформлення, відтепер, займає лише 15 хвилин вашого часу.

Експериментальний проект реалізований за участі Міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби України, Державної податкової служби України та за сприянням Офісу підтримки реформ (SURGe), що фінансується урядом Канади.

Також, для зручності, під час карантину послуга доступна за місцем звернення, незалежно від вашого місця реєстрації.

Хто може скористатися новою послугою і що для цього потрібно?
Послуга надається вашій дитині при досягненні 14-річного віку.
Для отримання послуги, одному з батьків необхідно прийти з дитиною до нашого центру “Готово!” за адресою: вулиця Генерала Алмазова, 11, місто Київ.

Візьміть із собою наступні документи:

- свідоцтво про народження
- довідку про реєстрацію місця проживання (за наявності)
- документи, що посвідчують особу одного з батьків.

До зустрічі в Документ-сервісі "Готово!"