Збираєтесь за кордон?
Збираєтесь за кордон?

Спекотне літо вже настало й українці активно планують свій відпочинок.

Один з найрадісніших і одночасно відповідальних моментів майбутньої подорожі - планування. Врахувати все та при цьому не зійти з розуму - завдання не з легких, особливо якщо подорож планується довгострокова. У цьому випадку ніколи не завадить підстрахуватися. Наше життя непередбачуване, а в подорожі тим паче, тому якщо ви відправляєтеся далі, ніж в село до бабусі, страховий поліс повинен стати вашим гарантом спокою і безпеки. Це одна з найбільш виправданих інвестицій, які ви можете зробити перед поїздкою.

Вам точно необхідне страхування, якщо ви бажаєте уникнути зайвого занепокоєння. Страховий поліс допоможе вам бути спокійнішими під час подорожі. Що б не трапилося, будьте впевнені: страхування візьме всі турботи на себе, а вам залишиться лише насолоджуватися поїздкою.

Туристичні агентства включають страховий поліс у вартість туру. Набір страхових послуг в такому випадку, як правило, включає стандартні ризики, у той час, як вибір страховки для подорожі безпосередньо в страховій компанії більш гнучкий і дає можливість підібрати максимальний захист в залежності від мети поїздки за кордон. Кожен має право купити туристичну страховку в страховій компанії та відмовитися від запропонованого в туристичному агенстві.

До речі, туристичний страховий поліс ви маєте змогу оформити в “Готово”. Всього за 10 хвилин, без черг та клопотів, отримайте бажаний документ!
Більш детальну інформацію ви зможете дізнатись на:
-сайті https://gotovo.net.ua/service/ctrahuvannya
-за телефоном гарячої лінії 0 800 300 803

До зустрічі в "Готово!", вам будуть завжди раді!