ЖК Paradise Avenue в документ-сервісі "ГОТОВО!"
ЖК Paradise Avenue в документ-сервісі "ГОТОВО!"
Шановні відвідувачі!

Відтепер у документ-сервісі "ГОТОВО!" можна не лише зареєструвати власну квартиру, а й отримати вичерпну інформацію та прийняти рішення вже про купівлю нового житла за доступною ціною.
З сьогоднішнього дня відвідувачі можуть звернутись до наших спеціалістів та дізнатись все про сучасний житловий комплекс Paradise Avenue від відомого та надійного забудовника ZIM Capital GROUP.
 
«Paradise Avenue» — це квартира в будинку за містом (Крюківщина), від якої до центру 30 хвилин на авто. Комплекс побудований за концепцією «місто у місті», а це означає, що в його межах є все та навіть більше.
 
До Ваших послуг: освітні заклади та спортивні комплекси, власний медичний центр, сучасно облаштовані дитячі майданчики та місця відпочинку, зручні паркінги та ще багато чого корисного.
 
Слід зауважити, що "Paradise Avenue" - це квартал закритого типу, який знаходиться під пильним наглядом служби безпеки комплексу та цілодобовим відеоспостереженям.
 
Наші консультанти нададуть відповіді на всі Ваші питання та скоординують з відділом продаж, де Ви зможете придбати власне житло швидко та без черг.
 
Чекаємо на вас! :)