ЖК ParkLand в документ-сервісі "ГОТОВО!"
ЖК ParkLand в документ-сервісі "ГОТОВО!"
Шановні відвідувачі!

Відтепер у документ-сервісі "ГОТОВО!" можна не лише зареєструвати власну квартиру, а й отримати вичерпну інформацію та прийняти рішення вже про купівлю нового житла в місті Києві за доступною ціною.
З сьогоднішнього дня відвідувачі можуть звернутись до наших спеціалістів та дізнатись все про сучасний житловий комплекс ParkLand від відомого та надійного забудовника ZIM Capital GROUP.
 
Цей житловий комплекс знаходиться в Солом'янському районі міста Києва в 4 хвилинах від станції метро Васильківська. ЖК ParkLand- це закритий комплекс з цілодобовою охороною та відеонаглядом. На території комплексу є власний багаторівневий паркінг, спортивний зал, тенісний корт та поле для міні-футболу. Квартири здаються з фінішним оздобленням, з утепленими фасадами та індивідувальним газовим опаленням, а також розведеною електричною мідною проводкою у кожній кімнаті.
 
Перша черга вже здана в експлуатацію, люди отримали документи на право власності та щасливо проживають у нових домівках. Друга черга також побудована і наразі видаються документи на право власності. Інші черги перебувають на різних етапах будівництва.
 
Наші консультанти нададуть відповіді на всі Ваші питання та скоординують з відділом продаж, де Ви зможете придбати власне житло швидко та без черг.
 
Чекаємо на вас! :)