Карантин не завадить, проведіть весілля ONLINE!
Карантин не завадить, проведіть весілля ONLINE!

Друзі, весілля - це завжди велике свято, на яке запрошують безліч людей: батьки наречених, близькі родичі, друзі та знайомі, і цей список іноді не має кінця.

Проте загроза пандемії змусила багатьох із нас відмовитися від візитів один до одного, багатолюдних вечірок, дружніх і родинних зустрічей. Довелося скасувати заздалегідь сплановані заходи, пригоди й подорожі, адже безпека понад усе.

Отже, в умовах карантину, самоізоляції, закритих кордонів не всі мають змогу розділити з вами щасливу мить одруження в центрі “Готово!”. І все ж є вихід із цієї ситуації, а отже це не привід засмучуватися. Навпаки, це може стати незабутнім для вас днем.

Більш того, саме зараз настав час спробувати щось нове!

Саме тому, центр “Готово” пропонує вам нову можливість, а саме: при замовленні послуги “Шлюб за добу” ви маєте змогу провести онлайн-трансляцію вашого заходу для гостей, які не мають можливості особисто бути присутніми, в Zoom. Для цього ми надаємо всі необхідні технічні засоби та допоможемо вам з організацією трансляції, вам лише залишається розіслати запрошення рідним.

Виникли питання? Для консультації телефонуйте:
0 800 300 803
096 056 44 44

Також зауважимо, що для подачі документів з метою отримання послуги "Шлюб за добу" на період локдауну з 5 по 16 квітня, необхідно попередньо зареєструватися в електронній черзі на сайті Документ-сервісу "ГОТОВО".

Посилання на запис до електронної черги
https://gotovo.net.ua/service/wedding-for-day