Придбай житло в ГОТОВО
Оберіть вид послуг
Квартири від забудовника "ZIM Capital Group"
Перелік документів

Житловий комплекс Parkland в Києві - це сучасний престижний квартал, розташованій по вул. Практична, 1 у Солом'янський районі Києва. Основні плюси новобудови: географічна доступність (5 хвилин до м. Васильківська, 10 хвилин до парку Голосіївський, 12 хвилин до ВДНГ, 15 хвилин до центру), закрита територія з 24-годинним відеоспостереженням, невелика висотність будинків і власна зона відпочинку з ландшафтним дизайном . Для власніків автівок передбачено наземний паркінг для мешканців, додаткова парковка для гостей та цілодобова мийка.

Parkland від забудовника ZIM Capital group - житловий комплекс, що будується за принципом “місто в місті”. Планом передбачено велику кількість магазинів, салон краси, аптеку, стоматологію, ігрові майданчики з антитравматичним покриттям, безліч спортивних майданчиків, тенісний корт. Також буде відкрито перший в Україні дитячий климато павільйон‚ заввишки 6 метрів і площею 200 кв.м. у якому будуть стіни для скелелазіння, гірки, зони відпочинку, де усі діти комплексу, абсолютно безкоштовно зможуть відмінно провести час.

Технічні характеристики.

Житловий комплекс комфорт-класу буде представлено 20 будівлями на 4, 7 і 10 поверхів. Всі будинки мають монолітний каркас і стіни з газоблоку. Фасади будинків комплексу утеплені німецькім брендом Сарагоl. Квартири здаються в подальшу експлуатацію з обробкою "під чистову" включаючи індивідуальну систему опалення (двох-контурний індивідуальний газовий котел Protherm).

Квартири в ЖК Parkland:

    • 1-кім квартири від 34 м2

    • 2-кім квартири від 51 м2

    • 3-кім квартири від 76 м2

    • Ціна - від 18 000 ₴ / м2

    • Смарт-квартири (квартири-колібрі від 20 м2) від 16 000  ₴ / м2

При 100% оплаті забудовник надає знижки.

Зауважуємо, що тільки для клієнтів ДС Готово забудовник дарує оформлення придбаної квартири в ЖК Parkland!

Детальну інформацію ви можете отримати в нашому центрі на місці № 9.

 

Квартири від забудовника "DIM GROUP"
Перелік документів
Група компаній "DIM" є експертом у сфері проектування і будівництва житлових комплексів європейської якості та інноваційного дизайну, що працює на будівельному ринку України з 2001 року. До складу "DIM" входять різні підрозділи, що супроводжують проект від стадії задуму до його введення в експлуатацію. Такий організаційний підхід дозволяє контролювати розвиток, вчасно вносити корективи та дотримуватися графіків будівництва. Доказом цього є вчасно здані в експлуатацію житлові комплекси "Соборний" та "Фамільний".
  
На даний момент забудовник представляє 3 житлові комплекси, які знаходяться в місті Києві: Автограф, А52 та Метрополіс.

ЖК "Автограф" - це ідеальне рішення для тих, хто не уявляє свого життя без міста, але цінує атмосферу спокійних сімейних вечорів. Комплекс розташований по вулиці Генерала Жмаченка, 28, на території Дніпровського району (15 хвилин до ст. м. "Дарниця"), в оточенні мальовничого парку та живописних озер. Роки будівництва: ІV квартал 2015 р. –  ІV квартал 2017 р. (I черга) ІV квартал 2016 р. – ІV квартал 2018 р. (IІ черга).
 
ЖК "А52" - енергоефективне житло Класу А в історичному, культурному та діловому центрі Києва, що є ідеальним відображенням престижу та якості. Жити тут - означає мати все необхідне для комфортного та насиченого подіями життя, відчувати ритм міста, його неповторну атмосферу, дух багаторічної історії. Адреса комплексу - вулиця Січових Стрільців, 52А/52Д. Роки будівництва: ІV квартал 2016 р. –  ІV квартал 2018 р.
 
ЖК "Метрополіс" - сучасний житловий комплекс, розташований на перетині урбаністичного Києва та розмаїтої природи Голосіївського лісу. Близькість до метро (5 хвилин до ст. м. "Теремки") дозволяє вчасно і зручно потрапити в будь-який куточок Києва, а сусідство з зеленим оазисом природи дарує безмежні можливості для пригод під відкрити небом. Адреса комплексу - вулиця Академіка Заболотного, 1. Роки будівництва: IV квартал 2017 р. – II квартал 2023 р.
 
 
Наші консультанти нададуть відповіді на всі Ваші питання стосовно даних житлових комплексів та скоординують з відділом продаж, де Ви зможете придбати власне житло швидко та без черг.

А також, лише для наших клієнтів забудовник робить знижку на нову квартиру у розмірі 2 відсотки. 
 
Приклад 1-к квартири (43,7 м2) в ЖК "Parkland"
Перелік документів

Приклад 2-к квартири (60,2 м2) в ЖК "Parkland"
Перелік документів

Приклад 2-к квартири (66,69 м2) в ЖК "Parkland"
Перелік документів

Приклад 1-к квартири (37, 89 м2) в ЖК "Parkland"
Перелік документів

Приклад 3-к квартири (91,39 м2) в ЖК "Parkland"
Перелік документів

Приклад типового поверху в ЖК "Parkland"
Перелік документів

Приклад смарт-квартири (квартири-колібрі від 20 м2) в ЖК "Parkland"
Перелік документів

Приклад 3-к квартири (86,19 м2) в ЖК "Parkland"
Перелік документів